top of page
logo_high_resolution_white.png

PRODUKČNÍ A NAHRÁVACÍ STUDIO PRAHA - LETŇANY

Services

Production

Produkce skladby pro sólové interprety a kapely od A do Z. K dispozici několik špičkových nahrávacích studií. Možnost spolupráce profesionálních session hudebníků.

Radio & TV spots

Od originálního hudebního podkresu přes nahrávání a kreativní sound design až po finální mix.

Recording & Editing

Nahrávání vokálů, mluveného slova, editace audio stop, time stretching, ladění vokálů, samplování bicích, odstranění šumu z nahrávek 

Original music

Pro reklamu, film, video nebo jakýkoliv jiný projekt. Originální autorská hudba.

Mixing & Mastering

Mixing a mastering skladeb se zaměřením na populární a komerční hudbu. Mix a mastering podcastů a mluveného slova s hudbou k videím.

Hudební kurzy Praha

Cokoliv, co Vás zajímá ohledně produkce hudby. Nahrávání, práce v DAW, kreativa, mixing a mastering, sound design, postavení domácího nahrávacího studia..

Equipment

MICROPHONES:

Neumann U87

Rode NT2A

Shure SM58

Shure SM57

MONITORS:

APS Klasik 2020

Yamaha HS 7

HEADPHONES:

AKG K271 MKII

Beyerdynamics DT990Pro 250 Ohm

AUDIO INTERFACE:

Steinberg AXR4U

SYNTHS:

Roland R8

Ultraproteus E-MU

SOFTWARE:

DAW Cubase 13 Pro

UAD Spark plugins

Plugin Alliance

Hofa plugins

Waves plugins

Kontakt 7 + most advanced libraries

Spectrasonics Omnisphere

Native instruments 

+ mnoho dalších

J Halama - V hlavě (Official Music Video)
03:03

J Halama - V hlavě (Official Music Video)

K poslechu i na Spotify, Apple Music a dalších platformách. Instagram: https://www.instagram.com/halama_jakub/ Facebook: https://www.facebook.com/halamajakub text a hudba: Jakub Halama produkce, mix a mastering: Spacetime Record Label bicí: Honza Pelíšek text: pod koly se kilometry ztrácí a kdybych zejtra nemusel bejt v práci zařadil bych tam šest těm ztracenejm na počest a už bych si to pádil po vzoru akčního hrdiny z Libně nahoru a pak to stočil na západ najít místo, kam bych zapad všechno je to v hlavě, hlavě hlavně mojí hlavě, hlavě všechno je to v hlavě, hlavě hlavně mojí hlavě hlavně za hlavou se známej pocit hlásí dneska mu nedám ale žádnou šanci aby mě poslal zpět rozlil mi do těla jed pod nohy mi klacky jenom hází jen co napnu plachty cestu zablokuje hrází není to žádnej med dostat ho z hlavy hned všechno je to v hlavě, hlavě hlavně mojí hlavě, hlavě všechno je to v hlavě, hlavě hlavně mojí hlavě, hlavně a tak dny střídaj měsíce a roky refrénů tolik, ale chybí mi sloky jak je dostat z hlavy ven je to stejný jak s tím pocitem ženu se ženu a nemám strachu šlápnu na to zbydou za mnou oblaka prachu vystřelím z nesnází díky tomu, že mi dochází všechno je to v hlavě, hlavě hlavně mojí hlavě, hlavně všechno je to v hlavě, hlavě hlavně mojí hlavě, hlavě všechno je to v hlavě, hlavě hlavně mojí hlavě, hlavně všechno je to v hlavě, hlavě hlavně mojí hlavě, hlavě

Contact

Toužimská 867

199 00 Prague

Czech Republic

+420 777 333 391

  • Facebook
  • Instagram
  • Spotify
  • Apple Music
  • Youtube

Děkuji za zprávu!!

bottom of page